Pasze dla zwierząt hodowlanych – o firmie Fanpasz

Poznaj firmę z Huty Drewnianej

Fanpasz jest firmą rodzinną, producentem mieszanek paszowych pełnoporcjowych i uzupełniających pasz dla drobiu, pasz dla trzody chlewnej i paszy dla ryb. Działamy od 1999 roku, jesteśmy producentem pasz o regionalnym zasięgu, dobrze wpisującym się w specyfikę i różnorodność polskich gospodarstw. Oferujemy Państwu pasze dla drobiu i pasze dla zwierząt hodowlanych doskonałej jakości o wysokich parametrach. Jest to możliwe dzięki długoletniemu doświadczeniu, kompetentnemu zespołowi pracowników i doradców oraz nowoczesnej linii produkcyjnej. Posiadamy certyfikat HACCP, wypracowane procedury zapewniające stabilną jakość i wysokie parametry pasz dla zwierząt.

Gwarantujemy powtarzalność wyrobu, wysoki stopień przyswajalności, nowoczesność rozwiązań technologicznych, handlową atrakcyjność naszych pasz dla drobiu, pasz dla trzody chlewnej i pasz dla ryb.

Znamy dobrze specyfikę i różnorodność polskich gospodarstw, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie doradzamy i uzgadniamy z Państwem warunki dogodnej dla stron współpracy handlowej. Pragniemy dostarczać pasze dla zwierząt hodowlanych najwyższej jakości, które to będą gwarantowały spełnienie najwyższych oczekiwań i wymagań naszego klienta. które to będą gwarantowały spełnienie najwyższych oczekiwań i wymagań jako naszego klienta.

o firmie

FANPASZ © 2017